Ubezpieczenia Balcia Insurance Kraków – polisy warte uwagi

Obszar roboczy 1 kopia
balcia

Balcia Insurance jest bardzo mało znanym towarzystwem ubezpieczeniowym, choć istnieje na polskim rynku już od ponad 20 lat i znajduje się na liście 50 największych ubezpieczycieli w Europie Środkowej. W Hucie Ubezpieczeń bardzo cenimy sobie współpracę z tym towarzystwem, więc jeśli jesteś zainteresowany jego ofertą i szukasz przedstawiciela lub partnera Balcia Insurance, zapraszamy do nas.

Balcia OC i assistance

Balcia Insurance oferuje produkty dedykowane odbiorcom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorcom, a także podmiotom instytucjonalnym. W ofercie tego towarzystwa ubezpieczeniowego znajdziesz ubezpieczenia komunikacyjne, w tym oczywiste Balcia OC, AC i NW, czy Balcia Assistance, ale także mniej znane warianty, jak np. ubezpieczenie graniczne chroniące kierowcę od odpowiedzialności cywilnej za spowodowane przez niego szkody poza granicami RP w krajach poza UE oraz państwach strefy Zielonej Karty, jeśli nie posiadają Zielonej Karty. W Balcia Insurance dostępna jest także oferta wykupu samej Zielonej Karty, czyli międzynarodowego certyfikatu ubezpieczeniowego, potwierdzającego posiadanie ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Balcia ubezpieczenia dla każdego

W ofercie Balcia Insurance znajdują się także ubezpieczenia turystyczne, zapewniające zwrot kosztów leczenia Polaków podczas podroży za granicę, ale także ubezpieczenia dla cudzoziemców, pokrywające koszty ich leczenia podczas podróży do Polski. W ramach oferty ubezpieczeń majątkowych z kolei Balcia Insurance oferuje polisy mieszkaniowe i polisy dla biznesu, które ubezpieczają mienie wykorzystywane w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Do nietypowych polis, proponowanych przez ubezpieczenia Balcia, należą z kolei obowiązkowe ubezpieczenie OC zarządcy nieruchomości czy ubezpieczenie gwarancji spełnienia zobowiązań finansowych przewoźników drogowych.

Niezależnie jakiej szukasz polisy, warto rozważyć ofertę ubezpieczeń Balcia i skonsultować ją z agentem w Hucie Ubezpieczeń.