O firmie

Obszar roboczy 1 kopia

Jesteśmy młodą i dynamiczną, ale bardzo doświadczoną firmą. Dla nas polisy ubezpieczeniowe nie mają tajemnic.

 

Hutę Ubezpieczeń tworzą ludzie z pasjami. Nie tylko z pasją do pracy, ale także tymi życiowymi, co sprawia, że jesteśmy otwartym i pozytywnie nastawionym zespołem. Cenimy kontakt z klientem i jego zróżnicowane potrzeby. Dopinamy projekty na ostatni guzik, rzetelnie trzymamy się terminów.

 

W naszej ofercie można znaleźć polisy ubezpieczeniowe na każdą okoliczność – ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie mieszkania, polisę na życie, ubezpieczenia turystyczne, rolnicze, firmowe i wiele innych. A ponieważ cenimy czas i wygodę naszych klientów, nie tylko wyceniamy polisty online, ale także proponujemy nowoczesne rozwiązania, ułatwiające kontrolę nad posiadanymi już polisami. Dzięki udostępnianemu panelowi klienta można sprawdzić wszystkie swoje polisy, ich terminy i najważniejsze informacje.

 

Naszym klientom, chcącym zgłębiać tajniki wiedzy o ubezpieczeniach, oferujemy bazę wiedzy, w której można znaleźć wzory najważniejszych umów ubezpieczeniowych, pism wykorzystywanych przed, w czasie i po ustaniu umów ubezpieczenia, a także artykuły dotyczące warunków ubezpieczeń, ofert, czy zmian w prawie oraz ciekawostek związanych z ubezpieczeniami.

PPCL4864