Ubezpieczenia Warta Kraków – ubezpieczenia dla całej rodziny

Obszar roboczy 1 kopia
warta

Ubezpieczenia Warta są znane nam wszystkim od dekad. Wielu klientów bardzo ceni rozwiązania, jakie proponuje ten ubezpieczyciel. Warta oferuje ubezpieczenia na każdą okoliczność dla każdego.

Warta ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia turystyczne dla Ciebie i rodziny

Wśród oferty ubezpieczeń Warta, przewidzianych dla klientów indywidualnych, na szczególną uwagę zasługują ubezpieczenia na życie. Warta przewiduje bowiem zarówno gotowe warianty ubezpieczeń na życie Warta, jak i indywidualnie dopasowanych polis. Ubezpieczenia na życie gwarantują wsparcie finansowe w wielu sytuacjach życiowych - śmierć, wypadek, choroba, a także narodziny dziecka. W wielu przypadkach obowiązuje także ubezpieczenie Warta za pobyt w szpitalu. Warta oferuje też ubezpieczenia na życie grupowe, które gwarantują ochronę nie tylko Tobie, ale całej rodzinie. Oprócz ubezpieczeń na życie Warta oferuje także szereg indywidualnych polis, jak ubezpieczenia dla dzieci, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia do kredytów, warta ubezpieczenia OC, AC, w życiu prywatnym, ale też ubezpieczenia turystyczne. Warta przewiduje przy tym, że wakacyjne plany mogą zostać poddane próbie, przewiduje więc ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Warto zapoznać się z jego szczegółami i rozważyć ubezpieczenia na wyjazd za granicę. Ubezpieczenia turystyczne Warta to także ubezpieczenia bagażu na wypadek zgubienia i ubezpieczenia dla amatorsko uprawiających sport. W Warcie otrzymamy także ofertę obowiązkowych ubezpieczeń dla rolników, którzy posiadają gospodarastwo rolne. Ubezpieczenia rolne w Warta obejmują ochroną zarówno rolnika, jego rodzinę, jak i osoby pracujące w gospodarstwie rolnym. Ponadto w zakresie ubezpieczeń indywidualnych Warta oferuje ubezpieczenia mieszkaniowe, w tym ubezpieczenie domu w budowie.

Warta ubezpieczenia mieszkaniowe

W ofercie firmy Warta znajdziemy także ubezpieczenia mieszkaniowe - na wypadek zalania, pożaru, kradzieży oraz innych zdarzeń. Wybierając ubezpieczenie mieszkaniowe w Warta zyskujesz ochronę od wszystkich zdarzeń, zarówno podstawowych (m.in. przepięcie, powódź, uderzenie pioruna), jak i innych, niewłączonych w OWU. Dla osób rozpoczynających budowę domu jednorodzinnego, garażu oraz innych budynków Warta przygotowała specjalną ofertę. Ubezpieczenie Warta domu w budowie to ochrona od zdarzeń losowych i dodatkowych czynników, np. kradzieży.

Warta ubezpieczenia OC dla Twojego samochodu

Szeroką gamę ubezpieczeń Warta stanowią ubezpieczenia samochodu. Warta oferuje m.in. Warta ubezpieczenia OC, które zapewniają odszkodowanie, gdy posiadacz lub kierowca pojazdu wyrządzi nim szkodę innym osobom i zgodnie z prawem ponosi za to odpowiedzialność. Ubezpieczenie Warta Assistance Standard otrzymasz w pakiecie. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony ubezpieczenia Warta Assistance możesz rozszerzyć adekwatnie do swoich wymagań. Ubezpieczenia samochodu Warta to także autocasco, na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży auta. Kupując to ubezpieczenie w Warcie możesz wybrać wariant napraw w autoryzowanym serwisie. W Warcie można także ubezpieczyć dodatkowo poszczególne części samochodu, jak szyby i opony.

Prawda, że warto ubezpieczyć się w Warcie? Dlatego zapraszamy do Huty Ubezpieczeń po ofertę odpowiedniej polisy.