Ubezpieczenia Defend insurance Kraków – nowa jakość ubezpieczeń

Obszar roboczy 1 kopia
defend_insurance

Defend insurance jest mało znaną firmą ubezpieczeniową w Polsce. Ale może właśnie tu znajdziesz polisę, której szukasz?

Defend insurance – oferta ubezpieczeń

Defend insurance oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla właścicieli pojazdów. To jedna z niewielu towarzystw ubezpieczeniowych, które specjalizuje się w wybranej i wąskiej gałęzi sektora ubezpieczeń, oferując przedłużone gwarancje i ubezpieczenia GAP oraz pozostałe innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe. Niezależnie od tego czy potrzebujesz ubezpieczyć samochód osobowy, czy potrzebujesz polisę na samochód ciężarowy w Defend ubezpieczenia znajdziesz to, czego szukasz.

Defend ubezpieczenia dla samochodów osobowych

W Defend insurance znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci ochronić twoją kieszeń w przypadku awarii nowego samochodu wkrótce po zakończeniu okresu jego gwarancji. Naprawy nowych aut mogą być bardzo kosztowne, jednak wykupując ubezpieczenie Defend Car Protect zapewni Ci spokój nawet w przypadku, gdy taka naprawa okaże się konieczna. Ponadto Defend oferuje ubezpieczenia od spadku wartości samochodu – zarówno kupowanego w salonie, jak i używanego. W przypadku tego drugiego warto rozważyć także zakup ubezpieczenia Defend Carlife, oferującego nawet 3-letnią ochronę przed wewnętrznymi mechanicznymi lub elektrycznymi awariami pojazdu.

Defend – ubezpieczenia dla ciężarówek

Defend insurance oferuje przede wszystkim ubezpieczenie GAP dla ciężarówek, czyli zabezpieczenie przed spadkiem wartości auta nawet na 5 lat od momentu jego zakupu. Takie ubezpieczenie można opłacać także w formie miesięcznych rat, doliczanych do leasingu. W Defend Insurance myśli się bowiem strategicznie i biznesowo. Przedłużona gwarancja na auta ciężarowe to także jedna z ofert ubezpieczeń, jakie możesz nabyć w Defend insurance.

Wybierając ubezpieczenia samochodowe, skontaktuj się z Hutą Ubezpieczeń, w której znajdziesz agentów wielu towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących nietypowe i personalizowane polisy, o których może nawet nie wiedziałeś.