Ubezpieczenia Ergo Hestia Kraków – rodzimy ubezpieczyciel

Obszar roboczy 1 kopia
ergo

Ergo Hestia, mająca swoje początki ponad 30 lat temu w Sopocie, jest jedną z najprężniej rozwiniętych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Oferuje klientom bogatą ofertę ubezpieczeń prywatnych i firmowych.

Ergo Hestia assistance i inne Ergo Hestia ubezpieczenia samochodu

Ergo Hestia assistance, Ergo Hestia ubezpieczenia OC i NNW Kierowcy i Pasażerów to najczęściej wybierane w Ergo Hestia ubezpieczenia samochodu. Ale to nie jedyne ubezpieczenia komunikacyjne. Oprócz tych obowiązkowych, Ergo Hestia oferuje klientom także dodatkowe ubezpieczenia, które mogą okazać się przydatne także w innych okolicznościach, takie jak ubezpieczenie bagażu czy ubezpieczenie szyb. Niewątpliwie jednak, tuż za OC i AC samochodu, to Ergo Hestia assistance cieszy się największą popularnością wśród klientów tego towarzystwa.

Ergo Hestia ubezpieczenia na życie

Wśród polis, oferowanych przez to towarzystwo, znajdziesz m.in. indywidualnie dopasowane ergo Hestia ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia Ergo Hestia to zarówno Ubezpieczenie na życie indywidualne, jak i ubezpieczenie na życie grupowe. Ergo Hestia proponuje ubezpieczenie na życie w przypadku śmierci z każdej przyczyny, ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała, poważnego zachorowania i zdrowia dziecka. Ergo Hestia ubezpieczenia to gwarancja wypłacalności w przypadku wystąpienia szkody.

Ergo Hestia ubezpieczenia turystyczne

Niezależnie czy spędzasz urlop za granicą, czy w kraju, pamiętaj o wykupie odpowiedniego ubezpieczenia. Ergo Hestia oferuje ubezpieczenia turystyczne na każdą podróż. To ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia zdrowotne, pomoc medyczną. W Ergo Hestia ubezpieczenia sprzętu sportowego to jeden z wariantów ubezpieczeń dodatkowych, jakie możesz wykupić w ramach ubezpieczenia turystycznego. Ergo Hestia przypomni Ci także o ubezpieczeniu mieszkania nie tylko na czas wyjazdu, ale na cały rok.

Zapraszamy do Huty Ubezpieczeń, gdzie dysponujemy całą szeroką ofertą ubezpieczeń w Ergo Hestia.