Ubezpieczenia Generali Kraków – ubezpieczenia, które nie zawodzą

Obszar roboczy 1 kopia
generali

Czy wiesz, że w Generali ubezpieczenia oferowane są już prawie od 200 lat?! I wciąż cieszą się wysokim zaufaniem klientów i beneficjentów. Dlatego ubezpieczenia Generali są jedną z flagowych ofert polis ubezpieczeniowych, jakie znajdziesz w Hucie Ubezpieczeń.

Generali – ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia Generali dla osób prywatnych to bardzo szeroka gama ubezpieczeń – od Generali ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia turystyczne po Generali ubezpieczenia mieszkania. Ubezpieczenia Generali przewidziane są na wszelkie okoliczności, które mogą spotkać człowieka w jego prywatnym życiu – od kradzieży, przez drobne wypadki po ciężką chorobę, a nawet utratę życia.

Generali – ubezpieczenia turystyczne

Dla wyjeżdżających na wypoczynek – niezależnie czy to dłuższy urlop na drugim końcu świata, czy krótka wycieczka w pobliskie rejony – to towarzystwo ubezpieczeniowe przygotowało specjalne Generali ubezpieczenia turystyczne. Obejmują one ochronę podróżujących od najdrobniejszych niepowodzeń, po poważne wypadki.

Generali – ubezpieczenia grupowe

W Generali oferowane są także ubezpieczenia grupowe – np. rodzinne pakiety czy ubezpieczenia turystyczne. Generali ubezpieczenia na życie z kolei są szczególnie rozwiniętą ofertą ubezpieczeń – chronią Twoją rodzinę nie tylko na wypadek Twojej śmierci, w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Generali ubezpieczenia na życie przewidują nawet ubezpieczenie zdrowia twojego… psa!

Generali ubezpieczenia biznesowe

Ubezpieczenia Generali to także ubezpieczenia dla firm. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, każde znajdzie tu ofertę odpowiednią do swoich potrzeb. Wśród ubezpieczeń, jakie znajdziesz w ofercie Generali, ubezpieczenia grupowe, skrojone na potrzeby biznesu pełnią szczególną rolę. To towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje ubezpieczenie grupowe NNW, zapewniające pełną ochronę pracowników przez 24h na dobę, ubezpieczenia na wypadek zachorowania na Covid-19, ale także grupowe ubezpieczenie na życie czy Pracowniczy Program Emerytalny.

Concordia ubezpieczenia assistance, OC i NW

A co z ubezpieczeniami dla kierowców? Concordia nie zapomina także o nich. Każdy właściciel samochodu może wykupić w Concordii ubezpieczenia assistance dopasowane do indywidualnych potrzeb, ale także obowiązkowe OC kierowcy czy polisę NW. Ubezpieczenia Concordii dopasowane są nie tylko do potrzeb, ale portfela właścicieli aut.

Ubezpieczenia Generali można nabyć w bardzo prosty i wygodny sposób, a w ich doborze i wypełnieniu wszystkich formalności chętnie pomogą agencji w Hucie Ubezpieczeń.