Ubezpieczenia HDI Kraków – dla kierowców i właścicieli aut

Obszar roboczy 1 kopia
hdi

Niewiele jest takich towarzystw ubezpieczeniowych jak HDI, które specjalizują się w wąskim zakresie polis. HDI ubezpieczenia to przede wszystkim te, które służą właścicielom aut i rolnikom.

HDI - ubezpieczenia z tradycją

HDI ubezpieczenia to towarzystwo ubezpieczeniowe, działające w ramach grupy Warta. W Polsce działa już od 20 lat. W tym czasie marka zdołała zyskać sobie zaufanie Polaków, szczególnie, że kojarzona jest z konkretnym pakietem ubezpieczeń. Nie znajdziesz w HDI ubezpieczenia na życie, nie ma też w ofercie HDI ubezpieczenia mieszkania. Obecnie klienci mogą skorzystać z produktów komunikacyjnych (np. OC i Autocasco) oraz rolnych (zarówno obowiązkowych, jak i dobrowolnych).

HDI ubezpieczenia OC i inne ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenia HDI dla kierowców to przede wszystkim HDI ubezpieczenia OC, w tym HDI OC Turbo, inne HDI ubezpieczenia samochodu, jak HDI assistance czy AC. Poza ubezpieczeniem samochodu HDI oferuje także opcję dla miłośników dwóch kółek, czyli ubezpieczenie motocykla. Ubezpieczenia HDI to także szereg mniej popularnych opcji, jak np. ubezpieczenie opon, ubezpieczenie szyb, które pokryje ich naprawę lub wymianę w razie uszkodzenia, a także HDI Ubezpieczenie Ekstra 2000, które gwarantuje wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży pojazdu na terenie Polski i Europy.

HDI – ubezpieczenia rolnicze

Mówiąc o ubezpieczeniach HDI trudno nie wspomnieć o ubezpieczeniach dla rolników. HDI specjalizuje się także w polisach dla tej grupy społeczeństwa. Wśród propozycji tego towarzystwa ubezpieczeniowego znajdziemy nie tylko obowiązkowe ubezpieczenia OC rolnicze (w ramach których można ubezpieczyć gospodarstwo i majątek prywatny). Znajdziemy także w ofercie HDI ubezpieczenia budynków rolniczych, które gwarantuje ochronę w razie zniszczenia budynków przez żywioły i ubezpieczenia mienia (w tym także zwierząt) np. na wypadek kradzieży.

Jeśli szukasz agenta ubezpieczeniowego, który oferuje ubezpieczenia HDI, zapraszamy do nas. Chętnie pomożemy wybrać właściwą opcję.