Ubezpieczenia Link4 Kraków – na każdą okazję

Obszar roboczy 1 kopia
link4

Z czym najczęściej kojarzymy ubezpieczenia Link4? Z ubezpieczeniem samochodu. Tymczasem w Link 4 ubezpieczenia znajdziemy na każdą okoliczność, w zależności od aktualnych potrzeb.

Link4 ubezpieczenia na życie i Link4 ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia Link4 to kompleksowe rozwiązania i szeroki wachlarz ofert, dopasowanych do potrzeb klientów. Znajdziemy tu Link4 ubezpieczenia na życie czy Link4 ubezpieczenia mieszkania. Link4 oferuje także szereg rozwiązań dla osób, które dopiero zakładają swoje gniazdko – ubezpieczenie domu w budowie w Link4 to żaden kaprys, ale przykład jak to towarzystwo wychodzi naprzeciw swoim klientom. W Link4 ubezpieczenia domu mają bardzo szeroki zakres ochrony – to nie zwykłe ubezpieczenie mieszkania. Link4 oferuje dodatkowo pomoc hydraulika, elektryka lub ślusarza, jeśli ubezpieczony będzie miał taką potrzebę.

Link4 ubezpieczenia turystyczne

W Link4 kupisz nie tylko ubezpieczenia na życie. Na czas wakacji Link4 poleca ubezpieczenia w podróży. Link4 ubezpieczenia turystyczne to pełna ochrona na czas wyjazdu, która obejmuje nie tylko pokrycie kosztów w przypadku nieszczęśliwych wypadków, jakie przytrafiają się ubezpieczonym, ale także ochronę bagażu, sprzętu elektronicznego czy biletów.

Ubezpieczenia Link4 dla kierowców

Ubezpieczenia Link4 to także szereg ubezpieczeń komunikacyjnych. To nie tylko obowiązkowe ubezpieczenia OC. Link4 oferuje m.in. ubezpieczenie od kradzieży samochodu, w Link4 znajdziemy też ubezpieczenie samochodu za granicą. Dodatkowo ubezpieczenia Link4 dla właścicieli aut to także szeroka oferta ubezpieczeń dodatkowych, które zapewnią rekompensatę finansową np. w przypadku zbicia szyby, zagubienia kluczyków, a także wsparcie finansowe na wypadek wypadku zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Ubezpieczenia Link4 można samodzielnie kupić przez Internet, ale warto zasięgnąć opinii i porady agenta w Hucie Ubezpieczeń, który zna pełną ofertę Link4 i chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej opcji.