Ubezpieczenia Proama Kraków – na każdą kieszeń

Obszar roboczy 1 kopia
proama

Ubezpieczenia Proama dostępne są na polskim rynku od ponad 10 lat. W tym czasie firma zdążyła sobie zaskarbić grono zadowolonych klientów. Czy dasz się namówić na przedstawienie oferty ubezpieczeń Proama?

Proama – ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenia mieszkania w Proama oferowane są w trzech wariantach. Od najbardziej ekonomicznej wersji ubezpieczenia Proama dla osób, które są zobligowane do wykupu polisy mieszkaniowej, powiązanej z kredytem mieszkaniowym, poprzez ubezpieczenie mieszkania w wersji optymalnej aż po Proama Ubezpieczenie Mieszkania Premium, które gwarantuje najwyższy zakres ochrony domu i mieszkania.

Proama – ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu w Proama to wiele wariantów do wyboru. Przede wszystkim w ofercie Proama znajduje się obowiązkowe ubezpieczenie OC, które chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Jednakże Proama oferuje także ubezpieczenia samochodu dobrowolne. W tym przypadku właściciele pojazdów mogą wybierać pomiędzy różnymi wariantami NNW, assistance czy ubezpieczeniami poszczególnych elementów samochodu.

Proama – ubezpieczenia turystyczne oraz ubezpieczenia osobiste

Ubezpieczenia Proama to także polisy, z których możemy korzystać, by ochronić swoje życie i zdrowie, takie jak ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenia turystyczne, oferowane przez Proama. Szczególnie osoby, które dużo podróżują powinny zainteresować się tymi rodzajami ubezpieczenia w Proama. Ubezpieczenia turystyczne pomagają nie tylko w przypadku zachorowania w czasie podróży, ale także w przypadku bardziej błahych problemów, jak zgubiony bagaż. Proama poleca także ubezpieczenia na życie, które pozwolą zabezpieczyć przyszłośc naszych bliskich na wypadek naszej śmierci.

Wszystkie ubezpieczenia Proama znajdziesz w ofercie Huty Ubezpieczeń. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.