Ubezpieczenia PZU Kraków – ubezpieczenia z tradycją

Obszar roboczy 1 kopia
pzu

Ubezpieczenia PZU to najdłużej oferowane na polskim rynku polisy ubezpieczeniowe. Któż z nas choć raz o nich nie słyszał lub nie zetknął się z nimi osobiście. Może więc czas na zakup nowego ubezpieczenia w PZU?

PZU – ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia PZU to jedne z najchętniej wybieranych polis. Nic dziwnego, skoro firma proponuje tak szeroką gamę produktów. W ofercie PZU znajdziemy ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia na życie, w tym specjalny produkt PZU – ubezpieczenie na życie po 70 roku życia. PZU ubezpieczenia na życie traktuje niezwykle poważnie, czego dowodem jest kilkanaście zróżnicowanych propozycji ubezpieczenia na życie PZU – ubezpieczenia na życie grupowe, ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór, a nawet w przypadku złamania kości. PZU ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków to także kilka różnych wariantów – od polis dla dzieci, przez rowerzystów po sportowców. Dodatkowo w ofercie znajdziemy przydatne ubezpieczenia - PZU ubezpieczenie od utraty dochodu, PZU ubezpieczenia w podróży i wyjazd za granicę.

PZU - ubezpieczenia na życie

Pzu oferuje szeroki zakres różnego rodzaju pakietów zawierających ubezpieczenia na życie i zdrowie. W ofercie oprócz podstawowych ubezpieczeń znajdziemy także, m.in. ubezpieczenie PZU od nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie pobytu w szpitalu, ubezpieczenie pzu od śmierci. Ubezpieczenia PZU na życia obejmują zarówno osoby indywidualne, jak i ich rodziny.

PZU - ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenie grupowe PZU zapewnia ochronę osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, a także pracownikom małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach ubezpieczenia grupowego na życie PZU pracodawcy mogą liczyć na szeroki wybór świadczeń oraz pakietów. Ubezpieczeniu PZU może podlegać, np. pobyt w szpitalu, poważna choroba oraz urodzenie dziecka. Warto wiedzieć, że w ramach polisy grupowej PZU oferuje ubezpieczenie od poronienia.

PZU – ubezpieczenia mienia

Ubezpieczenia PZU to także szereg ubezpieczeń mienia, w tym pojazdów, domów i mieszkań. W ofercie PZU znajdziemy szereg ubezpieczeń domów i mieszkań, które gwarantują odszkodowanie po włamaniach, kradzieżach, a także w skutek dzialań siły natury, np. powodzi. Dodatkowo w ofercie znajdziemy także ubezpieczenie PZU domu w budowie.

Ubezpieczenia samochodu w PZU obejmują przede wszystkim ubezpieczenia OC, ale także PZU Auto AC i PZU Pomoc w Drodze, które są najchętniej wybieranymi polisami przez kierowców. Ubezpieczenia grupowe PZU spotykane są także w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, ponieważ PZU oferuje ubezpieczenia NNW, które obejmuje wszystkich pasażerów pojazdu włącznie. Do ubezpieczenia samochodu w PZU zaliczają się także takie ciekawe rozwiązania jak organizacja i pokrycie kosztów leczenia w prywatnych placówkach medycznych po wypadku drogowym czy ubezpieczenie jachtów śródlądowych.

Ubezpieczenie samochodu w PZU, ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego - samochodu, motocyklu i innych. W ramach ubezpieczenia OC PZU wypłaci odszkodowanie osobom poszkodowanym w wyniku stłuczki lub wypadku. Dodatkowo PZU oferuje szereg dodatkowych ubezpieczeń, które uchronią kierowcę przed niespodziewanymi wydatkami, np.: PZU Pomoc w Drodze, PZU Auto Szyba, PZU Auto Opony itp.

Szeroki wybór ubezpieczeń

Ubezpieczenia PZU to także cała gama propozycji jak oszczędzać pieniądze. PZU proponuje rozwiązania w postaci funduszy inwestycyjnych, planów emerytalnych i ubezpieczeń inwestycyjnych

Zapraszamy zatem do kontaktu z doradcą w Hucie Ubezpieczeń, który doradzi nie tylko w kwestii wyboru polisy na wypadek jakiegoś zdarzenia, ale także podpowie jak pomnażać pieniądze.