TUW ubezpieczenia Kraków – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Obszar roboczy 1 kopia
tuw

Ubezpieczenia TUW to bogata oferta rozwiązań zarówno dla osób fizycznych, przedsiębiorców, rolników, jak i jednostek samorządu terytorialnego. Warto porozmawiać z naszym agentem na temat rozwiązań, jakie oferuje Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

TUW – ubezpieczenia samochodu

W TUW ubezpieczenia samochodu stanowią duży procent proponowanych rozwiązań. Znajdziemy tu zarówno ubezpieczenie obowiązkowe OC, jak i atrakcyjne polisy dodatkowe. Ubezpieczenia samochodu TUW to m.in. ubezpieczenie assistance standard i dwa rodzaje autocasco - w zależności od oczekiwań klienta. Poza tym w TUW ubezpieczenia samochodu to także NNW zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera i zielona karta. Co ciekawe w TUW znajdziemy ubezpieczenia, jakich trudno szukać w innych towarzystwach, a mianowicie TUW ubezpieczenia dla rowerzystów.

TUW – ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia TUW to także polisy dedykowane osobom indywidualnym. Przede wszystkim można znaleźć w TUW ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, które pozwalają np. na wypłatę ubezpieczenia jeśli dziecko niechcący wybije szybę w oknie sąsiada. W TUW znajdziemy nie tylko ubezpieczenie szyb sąsiada, ale także własne ubezpieczenie mieszkania. TUW przewiduje w nim szereg zdarzeń, które mogą się przytrafić i od których można się z wyprzedzeniem ubezpieczyć. Ubezpieczenia TUW to również ubezpieczenia rolnicze – zarówno obowiązkowe, jak i dobrowolne, a także ubezpieczenia dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego.

Potrzebujesz porady przy wyborze ubezpieczenia TUW? Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.