Ubezpieczenia ALLIANZ Kraków – ponadczasowe rozwiązania

Obszar roboczy 1 kopia
allianz

Jesteś klientem ALLIANZ i chcesz przedłużyć swoje ubezpieczenie lub dokupić nowe? A może zainteresowała Cię oferta właśnie tego towarzystwa ubezpieczeniowego i szukasz kontaktu do jego przedstawiciela? Świetnie trafiłeś, bo w Hucie Ubezpieczeń oferujemy polisy ubezpieczeniowe ALLIANZ.

ALLIANZ ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na życie

ALLIANZ ubezpieczenia proponuje bardzo szeroką ofertę. Wśród dostępnych polis znajdziemy ubezpieczenie na życie ALLIANZ, ALLIANZ ubezpieczenie mieszkania, ALLIANZ ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia samochodu, polisy zdrowotne oraz ubezpieczenia dla firm. ALLIANZ ubezpieczenie zdrowotne to jedna z najważniejszych polis proponowanych przez to towarzystwo ubezpieczeniowe. Gwarantuje ochronę i dostęp do usług medycznych w razie choroby, a nawet stanach wymagających leczenia szpitalnego.

ALLIANZ ubezpieczenie mieszkania

Jeśli chcesz ubezpieczyć mieszkanie lub dom w ALLIANZ, znajdziesz tu aż trzy pakiety ubezpieczeń, dostosowane do twoich potrzeb. Warto także rozważyć zakup ubezpieczenia na życie właśnie w tym towarzystwie, ALLIANZ  proponuje bowiem nie tylko zabezpieczenie na wypadek śmierci lub kalectwa, ale także ubezpieczenie zdrowotne ALLIANZ, czyli ciekawą ofertę opieki medycznej w kraju i za granicą.

ALLIANZ ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia samochodu

A propos wyjazdu za granicę - koniecznie należy rozważyć ubezpieczenie turystyczne ALLIANZ. Obejmuje nie tylko zwrot kosztów leczenia, ale także rekompensatę w przypadku zagubionego bagażu lub np. opóźnionego lotu. ALLIANZ ubezpieczenia samochodu z kolei to przede wszystkim ALLIANZ ubezpieczenia OC i AC samochodu lub motocykla oraz ubezpieczenia nowych samochodów w pakietach dealerskich dla osób kupujących auto w salonie. Rolnicy znajdą w ALLIANZ zarówno obowiązkowe ubezpieczenia rolnicze, jak i dobrowolne, a pracodawcy ubezpieczenia swoich biznesów i ubezpieczenia dla pracowników.

ALLIANZ ubezpieczenia i inwestycje

Towarzystwo ubezpieczeniowe ALLIANZ proponuje także szereg sposobów na pomnażanie swoich oszczędności oraz zabezpieczenie swojej przyszłości na czas emerytury. Z naszym pracownikiem możesz więc porozmawiać także o zakupie planów emerytalnych, funduszy i programów inwestycyjnych.

Jeśli z kolei byłeś klientem lub interesują cię polisy oferowane przez TU AVIVA, to również dobrze trafiłeś. AVIVA i ALLIANZ połączyły siły i ofertę tego pierwszego towarzystwa znajdziesz właśnie w polisach proponowanych przez ALLIANZ.