Ubezpieczenia TUZ Kraków – dopasowane do Ciebie

Obszar roboczy 1 kopia
tuz

Jeśli szukasz elastycznych rozwiązań polis ubezpieczeniowych, powinny zainteresować Cię ubezpieczenia TUZ. To ambitne towarzystwo ubezpieczeniowe, które reaguje na potrzeby klientów.

TUZ - ubezpieczenia assistance i wiele innych

Ubezpieczenia TUZ to w dużej mierze ubezpieczenia stworzone z myślą o osobach indywidualnych. Stąd znajdziesz w TUZ ubezpieczenia OC zarówno standardowe, jak i TUZ OC graniczne. Poza tym obowiązkowym ubezpieczeniem samochodowym znajdziesz w TUZ ubezpieczenia assistance, autocasco, NNW czy inne mniej popularne polisy jak ubezpieczenie szyb lub zieloną kartę. W TUZ ubezpieczenia na własne potrzeby to także ubezpieczenie mieszkania, NNW dla dziecka, a nawet dostępne tylko w TUZ ubezpieczenie dla psa lub kota! Jeśli jesteś rolnikiem znajdziesz w TUZ ubezpieczenia także na potrzeby prowadzenia działalności rolniczej.

TUZ – ubezpieczenia OC dla biznesu

Ubezpieczenia TUZ to przede wszystkim też ubezpieczenia dla biznesu. Próżno szukać w innych towarzystwach takiej ilości rozwiązań, jakie znajdziemy wśród oferty ubezpieczeń TUZ. To ubezpieczenia przewidziane na wszelkie okoliczności, związane z prowadzeniem firmy – od ubezpieczeń dla pracowników (ubezpieczenia grupowe i indywidualne), przez wszelkiego rodzaju ubezpieczenia samochodów służbowych, ubezpieczenia zawodowe dla przewoźników i agentów nieruchomości, po ubezpieczenia mienia w postaci nie tylko sprzętu komputerowego, ale także szyb i elementów szklanych!

Niezależnie od tego czy prowadzisz biznes, czy jesteś osobą fizyczną, chętnie przedstawimy Ci ofertę ubezpieczeń TUZ. Wystarczy, że zostawisz nam do siebie kontakt.