Ubezpieczenia Uniqa Kraków – ubezpieczenia wybiegające w przyszłość

Obszar roboczy 1 kopia
uniqua

Uniqa to towarzystwo ubezpieczeniowe, które szeroko patrzy na problemy, z jakimi mierzą się klienci i dopasowuje ubezpieczenia do dynamicznie zmieniającego się świata. Jeśli szukasz ubezpieczenia, które zapewnią Ci nowatorskie rozwiązania, zapoznaj się z ubezpieczeniami Uniqa.

Uniqa – ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia Uniqa wykraczają daleko poza przyjęte schematy ubezpieczeń. Czy wiesz, że w ramach Uniqa ubezpieczenia na życie i dożycie, umożliwiają również gromadzenie kapitału? W ten sposób można nie tylko zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich, ale w ramach ubezpieczenia na życie Uniqa daje też możliwość pomnażania majątku. W ramach ubezpieczeń na życie Uniqa oferuje też bardzo szerokie spektrum ubezpieczeń NNW dla dzieci i młodzieży, które obejmuje nawet takie zdarzenia jak ukąszenie kleszcza lub hejt w szkole!

Uniqa - ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia grupowe dostępne są dla firm, które zatrudniają przynajmniej 3 pracowników. Ubezpieczenie grupowe w Uniqa to gwarancja bezpieczeństwa finansowego i wsparcia w trudnych sytuacjach dla pracodawcy, pracowników i ich rodzin. Ubezpieczenia grupowe zapewniają większe poczucie bezpieczeństwa, a także są doskonałym benefitem dla pracowników.

Uniqa - ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne Uniqa z kolei to rozwiązania, pozwalające na spokojną podróż zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ubezpieczenia turystyczne w Uniqa to ubezpieczenia grupowe dla całej rodziny lub grupy turystów. Uniqa oferuje także ubezpieczenie rezygnacji z podróży i Uniqa ubezpieczenie assistance w podróży, które zapewnia pomoc na miejscu, jeśli zdarzy się sytuacja kryzysowa.

Uniqa – ubezpieczenia OC

Uniqa ubezpieczenia OC to najczęściej wybierane ubezpieczenia z szerokiej gamy produktów Uniqa. Ubezpieczenia, jakie oferuje dla kierowców dwu i jednośladów to również pakiety OC i AC, Ubezpieczenie NNW, ale także mniej popularne jak ubezpieczenie bagażu czy ubezpieczenie opon. Ubezpieczenie Uniqa gwarantuje nam także podstawienie samochodu zastępczego w przypadku awarii, a specjalne Uniqa ubezpieczenie assistance w podróży zapewnia pomoc na miejscu w przypadku wypadku, kolizji lub awarii, także za granicą. Poza tym ubezpieczenia Uniqa oferują też zieloną kartę, wymaganą w wielu krajach. Poza ubezpieczeniami dla samochodów i motocykli Uniqa to także ubezpieczenia przyczepek i ciągników, można więc znaleźć ofertę ubezpieczenia na przyczepkę kempingową, rolniczą oraz pojazdy specjalne i ciągniki rolnicze!

Chętnie zapoznamy cię z pełną ofertą ubezpieczeń Uniqa. Zapraszamy do Huty Ubezpieczeń.