Ubezpieczenia YCD Kraków – ubezpieczenia komunikacyjne dla młodzieży

Obszar roboczy 1 kopia
ycd

YCD – You can drive to wyjątkowe ubezpieczenia Ergo Hestii, przeznaczone dla młodych kierowców, poniżej 30 roku życia.

Z ubezpieczeniem YCD nie przepłacasz

Ubezpieczenia YCD to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych specjalnie przygotowany z myślą o młodych kierowcach. Co wyróżnia ubezpieczenia YCD? Perspektywa postrzegania młodych kierowców inaczej niż pozostałe towarzystwa ubezpieczeniowe. Zwykle osobom bez tzw. historii ubezpieczeniowej i szkodowej proponuje się wysokie ceny składek na ubezpieczenia OC czy AC. Ubezpieczenia YCD patrzy na to zagadnienie inaczej i młodym kierowcom proponuje zdecydowanie korzystniejsze cenowo rozwiązania. Osobom, które nie przekroczyły 30 r.ż., ale wcześniej ubezpieczały się w innych towarzystwach ubezpieczenie YCD zachowa dotychczasowe zniżki.

Rodzaje ubezpieczeń w YCD

Oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC, w YCD można wykupić ubezpieczenia dodatkowe. Dla młodych kierowców przewidziano np. dwa rodzaje ubezpieczenia autocasco YCD – wersję mini i maxi, obejmujące różny zakres ubezpieczenia i przewidujące zróżnicowane szkody. Ubezpieczenia YCD dla samochodu to oczywiście także ubezpieczenia NNW, które chroni zarówno kierowcę, jak i pasażera nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Poza tym w YCD można również skorzystać z dwóch dodatkowych ubezpieczeń: ubezpieczenia szyb i ubezpieczenia opon.

Zatem jeśli nie ukończyłeś jeszcze 30 roku życia i szukasz ubezpieczenia swojego samochodu, zapraszamy do Huty Ubezpieczeń po najlepsze dla Ciebie ubezpieczenia YCD.