Polisa bez wychodzenia z domu

Obszar roboczy 1 kopia

W natłoku różnych spraw kwestie ubezpieczeń zwykle spadają na ostatni plan, jeśli w ogóle o nich pamiętasz. Spiesząc z pracy do domu, myślisz o zrobieniu zakupów, a wizytę w firmie ubezpieczeniowej wciąż odkładasz na „potem”. Zakup ubezpieczenia online również spędza ci sen z powiek, bo nie do końca wiesz czego potrzebujesz. Potrzebujesz zatem Huty Ubezpieczeń.

Zakup polisy ubezpieczeniowej online nie jest w dzisiejszych czasach niczym nowym. Większość spraw załatwiamy już przecież zdalnie, zakupy w znacznej mierze przeniosły się do sieci, korzystamy z bankowości elektronicznej, czytamy internetowe gazety, żyjemy w wirtualnym świecie. Nie inaczej jest też z ubezpieczeniami. Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje swoim klientom możliwość zakupu polisy online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Wybór nie zawsze łatwy

Jak jednak wybrać tę najwłaściwszą ofertę? Decyzja często wiąże się z koniecznością spędzenia wielu godzin z komputerem lub smartfonem przed oczami i męczącym przeglądaniem ofert, porównywaniem nie tylko ich cen, ale także warunków ubezpieczenia, co może być zdecydowanie nieprzyjemne, stresujące, a nawet frustrujące. Bo chcielibyśmy temat załatwić szybko, sprawnie i nie wyjść na nim jak Zabłocki na mydle. Tymczasem nie jest to łatwe.

Z pomocą przychodzą nam często porównywarki ofert, które po wpisaniu kilku podstawowych informacji, dotyczących naszych potrzeb, przedstawią kilka lub kilkanaście ofert z ich cenami i ogólnymi założeniami co do warunków. Ale znowu sami musimy je porównać i wybrać, co najlepsze. W dodatku porównywarki bazują na określonej liczbie współpracujących z nimi towarzystw ubezpieczeniowych, pomijając czasami inne, równie lub nawet bardziej korzystne oferty. I niestety, komputer ani smartfon nam nie doradzi w podjęciu decyzji.

A może być łatwiejszy

Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Poza tym, że możesz przyjść do naszego biura i przy filiżance kawy lub herbaty wysłuchać naszych rekomendacji co do najlepszej polisy dla siebie, możesz także kupić ją u nas online. Poza łatwością i szybkością dokonania takiego zakupu przez Internet, możesz u nas liczyć na to, że pomożemy ci wybrać najlepiej dopasowaną do ciebie ofertę. Zadajemy trochę więcej pytań niż komputer i są one zdecydowanie bardziej spersonalizowane. Polisę dobieramy więc tak, by w przypadku wystąpienia szkody, wypłata odszkodowania była dla ciebie najbardziej korzystna. Jednocześnie dbając o to, by polisa dopasowana była także do twoich możliwości finansowych. Nie skupiamy się tylko na najbardziej znanych i największych towarzystwach ubezpieczeniowych, potrafimy naszym klientom znaleźć prawdziwe perełki. I przede wszystkim kierujemy się dobrem klienta, a nie chęcią zysku za wszelką cenę. Z Hutą Ubezpieczeń możesz zatem zyskać podwójnie, a nawet potrójnie – czas, dobre ubezpieczenie i święty spokój.