Ubezpieczenia MTU Kraków – samochodu i mienia

Obszar roboczy 1 kopia
mtu

Czy miałeś już okazję poznać ubezpieczenia MTU? Niezależnie od tego czy pierwszy raz spotykasz się z tym towarzystwem ubezpieczeniowym, czy potrzebujesz przedłużyć posiadaną u nich polisę, chętnie pomożemy wybrać właściwy wariant ubezpieczenia MTU.

MTU ubezpieczenia assistance, czyli MTU dla kierowców

Ubezpieczenia MTU to pakiety prostych, podstawowych polis i dzielą się na dwa rodzaje ofert. Pierwszy to ubezpieczenia MTU dla kierowców, w tym obowiązkowe ubezpieczenia OC. To, co poza tym znajdziemy w ofercie MTU to ubezpieczenia assistance, ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, tzw. Minicasco, czyli podstawowa ochrona od kradzieży oraz poważnych szkód pojazdu, ale także dodatkowe ubezpieczenia jak ubezpieczenie szyb czy zielona karta. Ubezpieczenia MTU spełniają podstawowe potrzeby związane z posiadaniem pojazdu.

MTU – ubezpieczenia mienia

Ubezpieczenia MTU to także pakiet polis mieszkaniowych. W MTU można ubezpieczyć dom i mieszkanie od zniszczenia lub uszkodzenia, jakie może być bezpośrednim następstwem wystąpienia zdarzeń losowych, takich jak zalanie, huragan, czy uderzenie pioruna. Ubezpieczenie MTU Dom i Mieszkanie obejmuje zarówno dom lub mieszkanie, budynek gospodarczy, wyposażenie i rzeczy osobiste, bez konieczności wskazywania wartości poszczególnych rodzajów mienia. Jedną z ciekawszych ofert, jaką można znaleźć w MTU to ubezpieczenia telefonu.

W Hucie Ubezpieczeń mamy pełną ofertę ubezpieczeń MTM. Zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się czy odpowiadają Twoim potrzebom.